Förbundsstyrelsen

Gemensam e-postadress: forbundsstyrelsen@swe3.se

Kjell Peterson
Ordförande
Kjell.Peterson@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig: VU, Internationellt 
Arbetar också med: Vision 2030

Ella Spira 
Vice ordförande
Ella.Spira@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig: Landhockey
Arbetar också med: Samgående

Jan Burell
Kassör
Jan.Burell@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig: Ekonomi
Arbetar också med: Samgående

Linnea Nyberg
Sekreterare
Linnea.Nyberg@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig:
Arbetar också med:

Celine Helgesson Hallström
Celine.Helgesson.Hallstrom@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig: Vision 2030
Arbetar också med: Samgående

Björn Isberg
Bjorn.Isberg@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig:
Arbetar också med: Vision 2030, Landhockey, Internationellt 

David Jonsson
David.Jonsson@swe3.se
Ansvarsområde, huvudansvarig: Landslag, RIG/NIU
Arbetar också med:

Skicka in din berättelse!

Skicka in en matchrapport eller berätta om en eldsjäl i din förening. Ditt bidrag publiceras här på swe3.se.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Håll dig uppdaterad om allt det senaste inom amerikansk fotboll, flaggfotboll och landhockey i Sverige.